NEBOJTE SA
ZMENY!

Účtovník je osoba, ktorá vie o vašej firme všetko, preto spolupráca má byť 100%. Ak nie ste úplne spokojní teraz, tak neváhajte. Prechod účtovníctva nie je komplikovaný proces, s nami to bude rýchlo a bez starostí. Sme ľudia, ktorí sú tu pre vás. Obráťte sa na nás, aby sme vám pomohli s podnikaním.

Všetko čo potrebujete vedieť

KTO SME

Naša spoločnosť poskytuje nezávislé poradenstvo a kompletné účtovné služby vrátane daňového poradenstva. Je dostupná pre všetkých podnikateľov z ktoréhokoľvek kúta Slovenska. Pre našich klientov je stabilný partner.

Všetko čo potrebujete vedieť

DAŇOVÉ
PORADENSTVO

Našim klientom vždy nájdeme správne riešenie na ich problém. Ku všetkým klientom pristupujeme individuálne s cieľom poskytnúť bezchybné účtovné služby.

Všetko čo potrebujete vedieť

ÚČTOVANIE OD A PO Z
Ponúkame Vám tieto služby

Vedenie personalistiky a mzdovej agendy

Vedenie účtovnej agendy

Predaj ready-made spoločnosti

Archivácia a digitalizácia dokladov

Máme 6 dôvodov prečonám zveriť Vaše účtovníctvo
Ekonomické výhody

Externé vedenie účtovníctva je lacnejšie ako interný zamestnanec. Vyhnete sa  starostiam s hľadaním kvalifikovanej pracovnej sily. Zároveň vám odpadnú starosti a náklady s kúpou účtovníckeho softvéru.

Poradenstvo

V prípade otázok ohľadom vášho podnikania v oblasti účtovania, daní vám poskytneme poradenstvo zahrnuté v cene účtovníctva. S vaším súhlasom vieme prípady konzultovať so spolupracujúcimi daňovými poradcami.

Osobný prístup

Každá spoločnosť potrebuje individuálny prístup. Naše služby prispôsobujeme požiadavkám našich klientov.  Komunikáciu ako aj spravovanie celej účtovnej agendy má na starosti jeden zamestnanec, vďaka čomu má požadovaný prehľad o vašej firme.

Sledovanie legislatívy

Vďaka pravidelnému vzdelávaniu našich zamestnancov, vieme včas klientov informovať o zmenách v zákonoch, ktoré sú pre ich podnikanie nevyhnutné, prípadne ich môžu využiť na zlepšenie svojho podnikania.

Okamžitý prehľad

Našim klientom poskytujeme pravidelné prehľady o finančnej situácii ich spoločnosti. Vďaka tomu vedia správne a rýchlejšie posúdiť ekonomickú situáciu svojho podniku a  robia správne a včasné rozhodnutia.

Istota

Spoluprácou s nami získate daňový doklad o poskytnutých službách. Naša spoločnosť je riadne poistená za prípadné škody spôsobené našou činnosťou.

Kde Nás Nájdete?

Naše kancelárske priestory sa nachádzajú na adrese Kláry Jarunkovej 14489/2, 97401, Bánska Bystrica, v administratívnej budove IKM BUSINESS CENTRE